Načítání obsahu...
Pomáháme

Pomáháme

Pomáháme

Nemyslíme jen na sebe, ale snažíme se podporovat nadšené mladé sportovce nebo závodníky veteránů. Věříme, že i malý dar potěší a posune je k touženému cíli.Aktuálně jednáme také se zástupci různých charit, jelikož chceme také podpořit ty, kteří v životě neměli až takové štěstí a každou pomoc ocení.
ALUFERA STEEL s.r.o.

Komu už jsme pomohli

Basketbalový klub Nový Jičín

Basketbalový klub Nový Jičín

Milujeme basketbal a tak jsme se stali partnery basketbalového klubu Nový Jičín. Je nám ctí, že můžeme podporovat mládež v tak skvělém klubu.

Tenisový oddíl Lawn Tenis Club Veselí nad Moravou

Tenisový oddíl Lawn Tenis Club Veselí nad Moravou

Lawn Tennis Club Veselí nad Moravou se snaží o vytvoření vhodných podmínek pro aktivní trávení volného času tenisových hráčů i široké sportovní veřejnosti. Významnou součástí klubu je rekreační tenis, který je zastoupen v soutěži družstev a slouží i k navazování a upevňování vztahů na úrovni osobní i obchodní. Hlavním cílem klubu je vytvořit podmínky a atmosféru pro kvalitní sportovní výkony i pro příjemné místo odpočinku. V areálu nejdete kromě krásného prostředí šest antukových kurtů, šatny, sprchy a sociální zázemí.Jsme hrdí nato, že můžeme pomáhat právě tenisovému oddílu Veselí.

...a mnoho dalších
ALUFERA STEEL s.r.o.

Chcete s námi spolupracovat?

Kontaktujte nás pomocí webového formuláře, emailu nebo tel. čísla. Budeme Vás kontaktovat hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána